De heer R.E.C. Maerman (Rudi)         Voorzitter KBO Flevoland           
Lid Ledenraad Unie KBO           
Lid Ledenraad KBO-PCOB            Voorzitter Overleg Noordelijke KBO's      
Langs de Bogen 19           
8255 GG  Swifterbant
           
Tel. 0321-321748 – 06.50474253

voorzitter@kboflevoland.nl

Mevr. J.A.M.Bolle (Josephine)

Secretaris/ 2 penningmeester KBO Flevoland

Lid ledenraad Unie KBO

Lid Ledenraad KBO-PCOB

Lid bestuurlijk Overleg Noordelijke KBO’s

Karveel 46-50                                                        

8242 VD Lelystad

Tel. 0320-281883

secretaris@kboflevoland.nl
       

Mevr. G. Van der Struijk-Oost (Gerda)

 Penningmeester KBO Flevoland

 Rio de Janeiroplein 67

 1334HE Almere

Tel. 036-5378057

penningmeester@kboflevoland.nl

 

De Heer O. Rutte (Onno)
Ledenadministratie KBO Flevoland
Noordenveld 15
8245 CP Lelystad

Ledenadministratie@kboflevoland.nl
       
De heer J.P.M. Raadschelders (Jacques)    
Voorzitter afd. Almere            Duitslandstraat 138           
1363 BG Almere           
Tel. 036-5369136 – 06.23089153

voorzitter.almere@kboflevoland.nl


De heer C. Hoogland (Claude)            
Penningmeester afd. Almere            
Schapenmeent 163            
1357 GN  ALMERE
            
Tel.: 036-5315046
penningmeester.almere@kboflevoland.nl

 

       
De heer J.M. de Groot (Koos)             Voorzitter afd. Lelystad           
Botter 12-44            
8232 JA  Lelystad
            
Tel: 0320-250877

voorzitter.lelystad@kboflevoland.nl

 

De heer P.J.B. Groen             
Bestuurslid afd. Lelystad (activiteiten)             
Griend 1460             
8224 VC  Lelystd
            
Tel. 0320-258860 – 06.1505207

activiteiten.lelystad@kboflevoland.nl

 

home

De heer F. van Bree (Fred)

Voorzitter afd. Midden Flevoland

Golfresidentie 33

8251 NK  Dronten

Tel. 0321-848477 / 06.13344617

voorzitter.dronten@kboflevoland.nl

  De heer F.P.J. Wesselink (Frans)           
Vice voorzitter KBO Flevoland
Vice voorzitter +  secretaris + ledenadministratie
  afd. Midden Flevoland    
Herfst 86     
8251 NP Dronten            
Tel: 0321-336495 / 06.155660522            


vice.voorzitter@kboflevoland.nl

secretaris.dronten@kboflevoland.nl

home

De heer G.B. van Mispelaar (Gerard)         
Voorzitter afd. Zeewolde           
Lelyweg 108            
3891 ZS  Zeewolde
            
Tel
. 036-5221122

voorzitter.zeewolde@kboflevoland.nl

 

De heer  Th.M. Groen (Theo)             Voorzitter afd. NOP            
Weteringweg 16
            
8315 RZ  Luttelgeest           
Tel. 0527-202535

voorzitter.nop@kboflevoland.nl


De Heer W.J. Le Griep (Wil)
Website beheerder KBO Flevoland
Hondsrug 144
8251 VW Dronten

websitebeheerder@kboflevoland.nl
  De heer  P.C.M. Voeten (Piet)            
Vice Voorzitter afd. Zeewolde            
Lijsterhof 43         
 
3892CG  Zeewolde             
Tel.: 036-5235275 – 06.10551924

secretaris.zeewolde@kboflevoland.nl



De heer H. Bosman (Herre)          
Secretaris / penningmeester afd. NOP            
8302 AV  Emmeloord            
Tel.: 0527-615305

secretaris.nop@kboflevoland.nl